הודעה חשובה! חובה לקרוא:

בעקבות הביקוש הרב החלטנו לפתוח מחדש ובאופן זמני את ההרשמה לתוכנית העבודה מהבית היחידה בישראל.

לצערנו לא נוכל להשאיר את התוכנית פתוחה להרבה זמן עקב כמות הפניות וחוסר הכוח האדם לטפל בהן.
אם את\ה מעוניינ\ת להצטרף לתוכנית, השאיר\י את הפרטים בטופס הבא ותצורפ\י לתוכנית מייד ובחינם.

מה מקבלים החברים בתוכנית:
  • שורת הצעות אקסקלוסיביות לעבודה מהבית
  • הסברים מפורטים על שיטות שונות להכנסה נוספת
  • עדכונים שוטפים למייל על הזדמנויות הכנסה נוספות
טופס קבלה לתוכנית:
שם פרטי: שם משפחה:
טלפון:      אימייל:        
  

הערה חשובה - יש למלא פרטים מלאים ונכונים. מצטרפים שיזינו פרטים לא נכונים או חלקיים יוסרו מהתוכנית.


מילוי סקרים בתשלום

מילוי סקרים בתשלום

מילוי סקרים בתשלום היא אחת מהשיטות העבודה מהבית הותיקות ביותר. הרעיון פשוט ובסיסי: חברות וגופים שונים מבקשים לערוך סקרים בנושאים שונים ומשונים, וכדי למצוא אנשים שיענו על השאלונים הם מוכנים לשלם על כך. כלומר, גולש שימלא סקר בתשלום יקבל תשלום בעבור מילוי כל הטופס של הסקר.

בדרך כלל סקר בתשלום מורכב מכמה עשרות שאלות, בערך 4-5 עמודים. אך יש גם סקרים קצרים בהרבה יותר. בתחילת הסקר יצויין כמה הגוף הסוקר מוכן  לשלם עבור מילוי טופס ואת מספר השאלות, כך שתוכלו להחליט אם מתאים לכם להתחיל אותו או שתרצו לעבור לסקר אחר.

מילוי סקרים בתשלום – יתרונות:

-עבודה מהבית פשוטה וקלה. אין צורך בידע מוקדם או בניסיון מקצועי כלשהוא. מספיק להירשם לאתר סקרים ולמלא שאלות.

-עבודה מהבית דינמית יחסית ומעניינת. ממלאים שאלונים בנושאים שונים ומגוונים.

מילוי סקרים בתשלום – חסרונות:

-תשלום יחסית נמוך עבור כל סקר. צריך למלא סקרים רבים כדי להרוויח כסף טוב.

-אין כמות גדולה של סקרים בעברית. שילוב של חיסרון זה עם הקודם מבטיח שלא תתעשרו מהכנסה נוספת זו...

 
מכיוון שלא פשוט למצוא חברות המבצעות סקרים וליצור איתם קשר, נוצרו אתרי אינטרנט שמרכזים בתוכם סקרים רבים של חברות שונות. בצורה זו, מילוי סקרים בתשלום נהיית פעולה פשוטה: כל מה שצריך לעשות הוא להירשם לאחד מהאתרים הללו ודרכו להגיע לכל הסקרים בתשלום. גם איסוף הכסף נעשה מאתר אחד – מה שמקל מאוד על עבודה מהבית זו.

אתר ישראלי שמרכז בתוכו סקרים בתשלום בעברית, הוא Panel4U. אתר סקרים בתשלום זה הוא מהגדולים בתחומו ומרכז בתוכו סקרים רבים מחברות וגופים שונים. הרשמה יחידה לאתר תבטיח לכם הודעות קבועות על כל סקר שמתפרסם ומתאים לכם (בשלב ההרשמה תתבקשו לענות על שאלות כמו גיל, השכלה, ועוד. לאחר מכן ימצא האתר את הסקרים המתאימים לכם וישלח לכם התראות).

להרשמה לאתר Panel4U לחצו כאן עכשיו!

קיימים אתרים נוספים בשפה האנגלית אשר מציעים מבחר גדול יותר של סקרים. הבעיה עם אתרים בינלאומיים אלה היא שרבים מהסקרים אינם מתאימים לקהל הישראלי (מבצעי הסקר מחפשים נשאלים מארה"ב בלבד), ולגם לעתים האתרים דורשים תשלום עבור ההרשמה, בעוד שב-Panel4U ההרשמה חינם. בקרוב נפרסם סיקור של אתרים בינלאומיים טובים שכדאי להירשם אליהם.
 

לסיכום, אם אתם בתחילת דרכיכם בעולם העבודות מהבית, ואתם מחפשים קרש קפיצה נמוך ממנו תוכלו להתחיל להרוויח כסף מהבית כהכנסה נוספת, מילוי סקרים בתשלום יכולה להיות ה-עבודה מהבית בשבילכם. הרשמה קלה, חוסר נחיצות בידע או ניסיון, ודרישות פשוטות, הופכות את מילוי סקרים בתשלום לעבודה מהבית קלה ומומלצת.
מאמרים מומלצים

פורום עבודה מהבית
פורום עבודה מהבית יכול להיות כלי עזר שימושי מאוד לאנשים אשר מעוניינים למצוא עבודה מהבית ובכך להגדיל את ההכנסה החודשית שלהם...

עבודה מהבית במחשב
עבודה מהבית במחשב יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר לרבים מאיתנו וזאת משום שרובנו מאמינים שניתן כיום להשתמש במחשב האישי שלנו על מנת לעבוד ולהרוויח מכך כסף...

איך משיגים עבודה נוספת מהבית?
כולנו רוצים להסתכל על המשכורת החודשית שלנו ולהרגיש טוב עם מה שאנחנו רואים נכון? לכן הפתרון האידיאלי בשבילכם הוא עבודה נוספת מהבית.

עבודה מהבית לסטודנטים
סטודנטים כיום מנסים לשלב עבודה עם לימודים, אך זה לא תמיד מצליח וזאת מאחר ואחד מהשניים תמיד מגיע על חשבון השני...