הודעה חשובה! חובה לקרוא:

בעקבות הביקוש הרב החלטנו לפתוח מחדש ובאופן זמני את ההרשמה לתוכנית העבודה מהבית היחידה בישראל.

לצערנו לא נוכל להשאיר את התוכנית פתוחה להרבה זמן עקב כמות הפניות וחוסר הכוח האדם לטפל בהן.
אם את\ה מעוניינ\ת להצטרף לתוכנית, השאיר\י את הפרטים בטופס הבא ותצורפ\י לתוכנית מייד ובחינם.

מה מקבלים החברים בתוכנית:
  • שורת הצעות אקסקלוסיביות לעבודה מהבית
  • הסברים מפורטים על שיטות שונות להכנסה נוספת
  • עדכונים שוטפים למייל על הזדמנויות הכנסה נוספות
טופס קבלה לתוכנית:
שם פרטי: שם משפחה:
טלפון:      אימייל:        
  

הערה חשובה - יש למלא פרטים מלאים ונכונים. מצטרפים שיזינו פרטים לא נכונים או חלקיים יוסרו מהתוכנית.


שיווק רשתי

שיווק רשתי, הידוע גם בכינויו: שיווק רב שכבתי, שיווק פרמידה, שר"ש, או MLM, היא שיטת שיווק אגרסיבית במיוחד המשתמשת בסוכני שיווק\לקוחות לגיוס סוכני שיווק\לקוחות נוספים תוך כדי נתינת תגמול כספי עבור גיוס שכזה.

שיווק רישתי עובד בצורה הזו: חברה מסויימת משווקת מוצר כלשהוא בעזרת סוכני שיווק. סוכני השיווק הראשונים של המוצר מחוייבים לרכוש את המוצר על בסיס קבוע בעלות של בדרך כלל מאות שקלים בחודש. בנוסף, מגייסים סוכני השיווק הראשונים, בעזרת פרזנטציות ושיטות מכירה שונות, סוכני שיווק נוספים שגם הם מחוייבים לרכוש את המוצר באופן קבוע. סוכני השיווק הראשונים נהנים עכשיו מנתח מסויים מתשלום הסוכנים השניים עבור המוצר. וחוזר חלילה- הסוכנים ברמה השנייה מגייסים סוכנים ברמה השלישית וגוזרים עליהם קופון, רמה שלישית לרביעית, וכו... בדרך כלל, מרוויח כל סוכן עמלות על כמה שכבות מתחתיו, ולא רק על הסוכנים אותם גייס ישירות. בצורה זו נהנים המשתתפים בשיטות שיווק רשתי מהכנסה פסיבית: הסוכנים תחתיהם מגייסים סוכנים נוספים ומרוויחים להם עמלות מבלי שהראשונים יצטרכו כביכול (בדגש על הכביכול) לעבוד.

כמובן שהמרוויחים הראשיים בשיווק רשתי הן החברות עצמן. הן נהנות מרווחים פסיביים ובעלויות שיווק מגוחכות. לרוב המוצרים שלהן לא נמכרים בשום דרך אחרת ולכן אין להם עלויות פרסום או הפצה גדולות.

שיווק רשתי, מזכיר במבנה ובעיקרון את שיטת הפרמידה השנוייה במחלוקת. למעשה, אין שום הבדל בין שיווק רשתי לפרמידה למעט העובדה שבשיווק רשתי ישנו מוצר, ובפרמידה הכסף עובר מיד ליד מבלי שיימכר שום דבר. יש כאלה הטוענים כי הוספת המוצר נועדה לגרום לשינוי ההגדרה בלבד, וזאת לאחר ששיטות הפרמידה הוצאו מהחוק במדינות רבות.

אני אישית, חסיד קטן מאוד של שיטת השיווק רב-שכבתי. וזאת מכמה סיבות:

-השיטה בנוייה כך, שהמרוויחים היחידים הם אלה שבראש הפרמידה. כלומר, החברה המסחרית העומדת מאחורי המוצר והשכבות הראשונות של סוכני השיווק. לאחר שכבות אלה בפרמידה עבודת השיווק נעשית פשוט קשה מדי והרווחים מעטים מדי.

-למרות מה שארגוני שיווק רשתי שונים ינסו למכור לכם, לא מדובר בעבודה קלה או בהכנסה פסיבית. בפועל מדובר בעבודת מכירות פרונטלית קשה מאוד, הכוללת הצקות בטלפונים ועשרות פרזנטציות בביתכם ובבתי מועמדים פוטנציאלים, וזאת רק כדי להכניס סוכני מכירות תחתיכם. העבודה לצערכם לא תגמר שם, יידרש עידוד ודחיפה קדימה תמידית כדי לגרום לסוכנים תחתיכם לגייס סוכנים נוספים. אחוזי הפרישה מהפרמידות אסטרונומיים (החברות עצמן מדווחות על 95% נשירה) כך שהעבודה לעולם לא נגמרת – תמיד יפרשו לכם סוכנים (ולהם סוכנים) ותמיד תצטרכו לגייס נוספים.

-חברות השיווק רשתי מלמדות ומדריכות שיטות שיווק ומכירה אגרסיביות מאוד ויש יאמרו גם אלימות. הם מדריכות את הסוכנים בשיטות שטיפת מוח שונות ומלמדות אותם למי לפנות ולמי למכור קודם כי יהיה יותר קל לשכנע אותו (משפחה וחברים טובים...). סוכני שיווק שונים של שיווק רשתי מוצאים את עצמם במצבים של ניתוק קשר מחברים קרובים בעקבות "הצקות" חוזרות ונשנות שלהם וניסיונות מכירה כושלים שהביאו לסיום החברות.

-כמו שצויין, סוכני השיווק מחוייבים לרכוש את המוצר באופן קבוע ובעלות חודשית של מאות שקלים. מה שאומר שבמידה והסוכן לא מצליח, לא רק שהוא לא מרוויח אלא אפילו מפסיד הרבה כסף בכל חודש.


מומלץ בחום לקרוא את שתי הכתבות הבאות שמציגות מידע על שיווק רשתי בצורה אובייקטיבית, וזאת בניגוד לרוב האתרים ברשת שנמצאים בבעלות סוכני שיווק ובעלי אינטרס ברור לגרום לכם להשתכנע ולהצטרף לאחת מהפרמידות:

http://mymoney.nana10.co.il/Article/?ArticleID=424589

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3327296,00.html
 

מי שבכל זאת לא השתכנע, ועדיין מעוניין לצלול לעולם השיווק רישתי, מומלץ קודם כל לחקור את דרך עבודה מהבית זו בצורה מעמיקה ביותר: לכו לכמה שיותר מצגות, קורסים, הרצאות, סדנאות וכל כלי שיווק אחר שהחברות מציעות בדרך כלל בחינם. קנו ספרים העוסקים בנושא והתכוננו למלחמה...

בנוסף, מומלץ מאוד בחום לבחור בחברה בתחילת דרכה ולוודא שאתם בשכבות הראשונות אם לא בשכבה המייסדת. כך תבטיחו לעצמכם סיכויים גבוהים יותר להצלחה בדרך עבודה מהבית זו.

 
מאמרים מומלצים

כתיבת תוכן לאתר
מדובר בעבודה מהבית לחובבי הכתיבה שביננו. גופים שונים- חברות, אתרים, ועיתונים, צריכים תוכן כתוב בצורה קבועה. כנסו עכשיו לפרטים נוספים.

צפייה בפרסומות
תשלום עבור צפייה בפרסומות, קריאת מיילים פרסומיים, תשלום עבור הקלקה על פרסומות, Ptc. כנסו לפרטים נוספים עכשיו.

עבודה מהבית - מה זה בכלל?
עבודה מהבית יכולה להיות רעיון מצוין למי שמחפש הכנסה נוספת שתעזור לו לסגור את החודש או אפילו תקרב אותו לקניית דברים מסוימים אותם רצה מזמן...

עבודה מהבית בקלדנות
אם אתה מחפש עבודה אשר תאפשר לך לעבוד בקצב שלך, בבית שלך ולפי התנאים שלך, הגעת למקום הנכון, עבודה מהבית קלדנות תאפשר לך לעשות בדיוק את זה.