הודעה חשובה! חובה לקרוא:

בעקבות הביקוש הרב החלטנו לפתוח מחדש ובאופן זמני את ההרשמה לתוכנית העבודה מהבית היחידה בישראל.

לצערנו לא נוכל להשאיר את התוכנית פתוחה להרבה זמן עקב כמות הפניות וחוסר הכוח האדם לטפל בהן.
אם את\ה מעוניינ\ת להצטרף לתוכנית, השאיר\י את הפרטים בטופס הבא ותצורפ\י לתוכנית מייד ובחינם.

מה מקבלים החברים בתוכנית:
  • שורת הצעות אקסקלוסיביות לעבודה מהבית
  • הסברים מפורטים על שיטות שונות להכנסה נוספת
  • עדכונים שוטפים למייל על הזדמנויות הכנסה נוספות
טופס קבלה לתוכנית:
שם פרטי: שם משפחה:
טלפון:      אימייל:        
  

הערה חשובה - יש למלא פרטים מלאים ונכונים. מצטרפים שיזינו פרטים לא נכונים או חלקיים יוסרו מהתוכנית.


שיווק שותפים - Affiliates

שיווק שותפים היא אולי שיטת עבודה מהבית המורכבת ביותר, הקשה ביותר, ועם כמות הרווחים הגבוהה ביותר.

העיקרון מאחורי שיווק שותפים פשוט: חברות שונות משווקות את מוצריהן בעזרת סוכנים. סוכנים אלה מפרסמים את המוצרים בשיטות שונות ונהנים מעמלות על המכירות. המשווקים הם בעצם שותפים של החברה המוכרת את המוצר ומכאן המונח – שיווק שותפים. מערכות אינטרסים אלה שבין חברות לבין משווקים עצמאיים נקראות תוכניות שותפים.

בעידן האינטרנט, נהפכה שיטת עבודה מהבית זו לנפוצה ונגישה במיוחד. דרכי הפרסום והשיווק הרבות ברשת פתחו צוהר לאנשים רבים ונתנו להם את ההזדמנות והיכולת לשווק מוצרים בקלות יחסית. כל אחד יכול להירשם בקלות ובחינם לתוכניות שותפים שונות ולשווק את מוצריהן באינטרנט באפיק הפרסום החביב עליו. וכאלה יש הרבה:

קידום אתרים אורגני – משווק השותפים מקים אתר אינטרנט (בתשלום או אתר אינטרנט בחינם) ומקדם אותו במנועי החיפוש כך שהאתר יופיע בחיפושים אחר מילות חיפוש שונות. כך עם המשווק מוכר מוצר להסרת שיער למשל, והאתר שלו מקודם בגוגל לעמוד הראשון תחת מילת החיפוש "הסרת שיער", הוא מקבל תנועת גולשים רלוונטית למוצר.

קידום אתרים ממומן – משווק השותפים משלם למנועי החיפוש כדי שיציגו את האתר שלו בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, ובצורה זו הוא רוכש תנועה רלוונטית (על ידי בחירת מילות חיפוש ספציפיות) לאתר שלו ולמוצר אותו הוא משווק.

רשימות תפוצה – משווק השותפים משיג רשימות של כתובות דואר אלקטרוני על ידי קנייה של כאלה או איסוף כתובות בעצמו בעזרת אתרים בבעלותו, ושולח אליהם מיילים פרסומיים. שיטת שיווק שותפים זו הצטמצה מאוד בשנים האחרונות בעקבות חוק הספאם שאוסר שליחה של מיילים פרסומיים למי שלא אישר זאת מראש.

שיווק חברתי – שיווק בעזרת רשתות חברתיות תוך ניצול האפקט הויראלי של מערכות אלה. פרסום דפי פייסבוק, ערוצי טוויטר, וכדומה, ויצירת מצב בו הגולשים מפיצים את המוצר בינם לבין חבריהם.

שיווק גרילה – שיווק בדרכים לא קונבנציונאליות: פרסום קישורים בפורומים שונים, הודעות בבלוגים, טוק-בקים, וכו...

 

לפני שנכנסים לתחום הגדול ומורכב הזה של שיווק שותפים ותוכניות שותפים, כדאי לקרוא וללמוד את התחום. מומלץ להתחיל מהמדריך לעבודה מהבית, שניתן להורדה חינם כאן. שימו לב- המדריך הזה חינמי לזמן מוגבל ובקרוב מאוד יתחיל לעלות כסף (אזור ה-80 ש"ח). לכן מומלץ מאוד להוריד אותו עכשיו ולא לחכות לרגע האחרון.

המדריך מכיל בתוכו פירוט על כל אחת משיטות השיווק המוזכרות למעלה ומציע דרכים להתחיל לשיווק. בנוסף, מפנה המדריך לרשתות שותפים שונות אליהן אפשר להירשם בחינם והתחיל לשווק מוצרים ותוכניות שותפים.

להורדת המדריך לעבודה מהבית לחצו כאן עכשיו!
מאמרים מומלצים

חיפוש עבודה מהבית
מציאת עבודה כיום יכולה להיות עסק לא פשוט ולכן רבים מאתנו מנסים למצוא עבודה בדרכים שונות ומגוונות, למשל ע''י חיפוש עבודה מהבית.

עבודה מהבית באינטרנט
אנשים רבים אינם מרוצים מהמשכורת החודשית שלהם והיו מעוניינים להרוויח יותר, אך לא תמיד מקום העבודה מוכן לתת לנו העלאה במשכורת...

עבודה מהבית סקרים
תארו לעצמכם עבודה בה הייתם יכולים לקום בבוקר בזמן שלכם, להישאר עם הפיג'מה, לשתות את הקפה ברוגע ולעבוד מבלי שמישהו יאמר לכם מה לעשות...

עבודה מהבית דרך האינטרנט
עבודה מהבית דרך האינטרנט בעצם מכילה בתוכה מספר יתרונות אשר עוזרים לשני הצדדים, הן למעביד והן לעובד וזאת מאחר ומצדו של המעביד...