הודעה חשובה! חובה לקרוא:

בעקבות הביקוש הרב החלטנו לפתוח מחדש ובאופן זמני את ההרשמה לתוכנית העבודה מהבית היחידה בישראל.

לצערנו לא נוכל להשאיר את התוכנית פתוחה להרבה זמן עקב כמות הפניות וחוסר הכוח האדם לטפל בהן.
אם את\ה מעוניינ\ת להצטרף לתוכנית, השאיר\י את הפרטים בטופס הבא ותצורפ\י לתוכנית מייד ובחינם.

מה מקבלים החברים בתוכנית:
  • שורת הצעות אקסקלוסיביות לעבודה מהבית
  • הסברים מפורטים על שיטות שונות להכנסה נוספת
  • עדכונים שוטפים למייל על הזדמנויות הכנסה נוספות
טופס קבלה לתוכנית:
שם פרטי: שם משפחה:
טלפון:      אימייל:        
  

הערה חשובה - יש למלא פרטים מלאים ונכונים. מצטרפים שיזינו פרטים לא נכונים או חלקיים יוסרו מהתוכנית.


עבודה מהבית - מה זה בכלל?

עבודה מהבית יכולה להיות רעיון מצוין למי שמחפש הכנסה נוספת שתעזור לו לסגור את החודש או אפילו תקרב אותו לקניית דברים מסוימים אותם רצה מזמן אבל לא היה מעוניין או לא יכול היה להרשות לעצמו "לבזבז" את המשכורת שלו על מנת לקנות אותם. עבודה כזו יכולה לתת לנו מרחב נשימה מסוים, אפילו קטן, אשר יאפשר לנו לקנות דברים שכבר הרבה זמן רצינו לקנות ולא היה לנו את הכסף "המיותר" הזה בכדי לקנות אותם, כמו למשל גאדג'טים, בילויים במסעדות יקרות, טלוויזיה חדשה לסלון, טלפון חדש או אפילו דברים גדולים יותר כמו רכב אולי גם דירה.

עבודה מהבית היא ההזדמנות שלך להגדיל את ההכנסה החודשית שלך ובכך לפנק את עצמך או את אהובייך מידי פעם ופעם. ניתן לומר כי עבודה מהבית אפשרית לכל אחד ואחת וזאת מאחר וישנם מגוון של סוגי עבודות אותן ניתן לבצע מבלי להיות בעל ניסיון או בעל הכשרה נדרשת, למשל הקלדת נתונים למחשב, תרגום מאמרים בשפות שונות, בניית אתרים ועוד, ולכן ישנם אנשים אשר משייכים את המושג 'עבודות מהבית' לקטגוריה חופשית בה כל אדם יכול להתאים לו את סוג העבודה שלו, את הזמן בו הוא מעוניין לעבוד ואת השכר שלו.
לכן במילים פשוטות, בעבודה מהבית אתה הוא זה שמחליט כמה תעבוד מאחר ולרוב סוג עבודה זו מתגמל אותך לפי שעות עבודה או לפי כמות מאמרים שתרגמת וכו'. כמו כן, אתה גם מחליט מהי סוג העבודה שמעניינת אותך, במה אתה רוצה לעסוק ולכן ניתן אולי להסיק באופן ישיר כי העבודה תעניין אותך יותר, ובכך זה יגרום לך לעבוד יותר וכך בעצם תרוויח יותר.

אז למה אתה מחכה? העבודות מחכות רק לך. עבודה מהבית היא ההזדמנות שלך להכנסה נוספת, אשר תקרב אותך לקניית הדבר אליו אתה חפץ, ובכך תגדיל את סך ההכנסה החודשית שלך ותגרום לך להרגיש שאתה לא חייב לחסוך כל שקל. הכל תלוי בך, זמן זה כסף – תעבוד יותר = תרוויח יותר. 
מאמרים מומלצים

עבודה מהבית לאמהות
עבודה מהבית לאמהות יכולה להיות הפתרון האידיאלי והטוב ביותר להרוויח כסף וגם להיות אמא במשרה מלאה...

חיפוש עבודה מהבית
מציאת עבודה כיום יכולה להיות עסק לא פשוט ולכן רבים מאתנו מנסים למצוא עבודה בדרכים שונות ומגוונות, למשל ע''י חיפוש עבודה מהבית.

עבודה מהבית באינטרנט
אנשים רבים אינם מרוצים מהמשכורת החודשית שלהם והיו מעוניינים להרוויח יותר, אך לא תמיד מקום העבודה מוכן לתת לנו העלאה במשכורת...

עבודה מהבית סקרים
תארו לעצמכם עבודה בה הייתם יכולים לקום בבוקר בזמן שלכם, להישאר עם הפיג'מה, לשתות את הקפה ברוגע ולעבוד מבלי שמישהו יאמר לכם מה לעשות...