הודעה חשובה! חובה לקרוא:

בעקבות הביקוש הרב החלטנו לפתוח מחדש ובאופן זמני את ההרשמה לתוכנית העבודה מהבית היחידה בישראל.

לצערנו לא נוכל להשאיר את התוכנית פתוחה להרבה זמן עקב כמות הפניות וחוסר הכוח האדם לטפל בהן.
אם את\ה מעוניינ\ת להצטרף לתוכנית, השאיר\י את הפרטים בטופס הבא ותצורפ\י לתוכנית מייד ובחינם.

מה מקבלים החברים בתוכנית:
  • שורת הצעות אקסקלוסיביות לעבודה מהבית
  • הסברים מפורטים על שיטות שונות להכנסה נוספת
  • עדכונים שוטפים למייל על הזדמנויות הכנסה נוספות
טופס קבלה לתוכנית:
שם פרטי: שם משפחה:
טלפון:      אימייל:        
  

הערה חשובה - יש למלא פרטים מלאים ונכונים. מצטרפים שיזינו פרטים לא נכונים או חלקיים יוסרו מהתוכנית.


עבודה מהבית לאמהות

היום כבר כולנו יודעים כי כסף הוא מצרך חשוב מאוד אשר עוזר לנו להתקיים בחיים ולפרנס את המשפחה. אך ישנם מקרים בהם אנחנו לא יכולים לצאת לעבוד במשרה מלאה או אפילו חלקית, אחד מהמקרים האלה הוא עצם היותנו אמהות.

עבודה מהבית לאמהות יכולה להיות הפתרון האידיאלי והטוב ביותר להרוויח כסף וגם להיות אמא במשרה מלאה. כיום ישנן אמהות רבות אשר מוותרות על זכותן להישאר בבית עם הילד לטובת עבודה מאחר ואין להן אפשרות אחרת. הן מרגישות כי הן אינן יכולות להרשות לעצמן לא לעבוד מספר חודשים מאחר וכולנו יודעים כי גידול ילדים היום הינו עסק יקר ודורש הכנסה לא מעטה, ולכן שני בני הזוג מרגישים צורך לעבוד כמה שיותר. אך עבודה מהבית לאמהות יכולה לאפשר לכן, האמהות, לשלב בצורה הטובה ביותר בין עבודה לבין הילדים.
כך תוכלו להרוויח כסף וגם להיות עם הילדים ובעצם להצליח לבצע את שני הדברים שאתם רוצים מבלי לוותר על אחד מהם. כיום ישנם מספר רב של עבודות מהבית לאמהות, ולכן אתן לא צריכות להרגיש רע אם אתן רוצות להישאר בבית עם הילדים ולא לעבוד במשרה מלאה או חלקית מחוץ לבית.

עבודות מהבית לאמהות בדרך כלל אינן מצריכות ידע מוקדם או ניסיון כלשהו, אלא עבודות אלה הן לרוב פשוטות המתאימות כמעט לכל אחד כמו הקלדת נתונים, כתיבת מאמרים, תרגום מאמרים לשפות שונות, תמלולים ועוד. עבודה מהבית לאמהות היא הפתרון הטוב ביותר לקבלת הכנסה נוספת ובכך להגדלת ההכנסה החודשית הכללית של משק הבית. כמו כן, עבודה מהבית לאמהות יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר לאמהות חד הוריות אשר מסתמכות בעיקר על המשכורת שלהן לגידול הילדים ולכן הן זקוקות במידה רבה להכנסה נוספת. סוג עבודה זה יאפשר לאם להיות בבית עם הילדים ובו זמנית להרוויח כסף.

אז אם את אמא ומעוניינת לקבל הכנסה נוספת, זהו הפתרון בשבילך, בואי מצאי לך עבודה מהבית לאמהות ובכך תוכלי להרוויח משני העולמות – גם תשמשי כאמא במשרה מלאה לילדייך וגם תוכלי להרוויח כסף.
מאמרים מומלצים

פורום עבודה מהבית
פורום עבודה מהבית יכול להיות כלי עזר שימושי מאוד לאנשים אשר מעוניינים למצוא עבודה מהבית ובכך להגדיל את ההכנסה החודשית שלהם...

עבודה מהבית במחשב
עבודה מהבית במחשב יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר לרבים מאיתנו וזאת משום שרובנו מאמינים שניתן כיום להשתמש במחשב האישי שלנו על מנת לעבוד ולהרוויח מכך כסף...

איך משיגים עבודה נוספת מהבית?
כולנו רוצים להסתכל על המשכורת החודשית שלנו ולהרגיש טוב עם מה שאנחנו רואים נכון? לכן הפתרון האידיאלי בשבילכם הוא עבודה נוספת מהבית.

עבודה מהבית לסטודנטים
סטודנטים כיום מנסים לשלב עבודה עם לימודים, אך זה לא תמיד מצליח וזאת מאחר ואחד מהשניים תמיד מגיע על חשבון השני...