מתכנתי java: איפה תמצאו את המשרה הבאה שלכם?

בשנים האחרונות הביקוש למפתחי Java עולה בצורה משמעותית ועם זאת, האתגר במציאת הג'וב הבא הוא עדיין גדול. גם אתם מחפשים עבודה בתחום? קבלו את כל הכלים שיסייעו לכם לחלוף על פני המתחרים שלכם על התפקיד הבא.

פונים לחברת ההשמה של דיאלוג

אם אתם מחפשים עבודה בתחום הJava אנחנו ממליצים לכם לפנות לחברת דיאלוג. האתר הזה מפרסם משרות דרושים ב-java ומדובר בחברת השמה ותיקה ומנוסה בתחום הייטק בכלל, ובתחום הפיתוח וה- Java בפרט. היא מציעה מגוון רחב של משרות בתחומים שונים ועוזרת למועמדים פוטנציאליים להתקבל למשרות שוות במיוחד בהייטק. היתרון של חברת דיאלוג בא לידי ביטוי בכך שהיא מכירה את השוק, מכירה את הטכנולוגיה ואת השפה שבה החברות עצמן מדברות. לכן יותר קל לה לקשר מועמדים פוטנציאליים למשרות רלוונטיות כמו מפתחי Java. אם תפנו לחברת דיאלוג אתם יכולים להיות בטוחים שהתהליך יהיה יעיל מאד, מהיר, ממוקד ולא פחות חשוב מזה, דיסקרטי.

נעזרים בלינקדאין

אולי אתם לא מודעים לכך, אבל היום הכל קורה ברשתות החברתיות. מעסיקים ומגייסים גילו את הרשת החברתית כפלטפורמה מעולה לאיתור מועמדים פוטנציאליים בתחום ה- Java ואם אתם לא שם אתם מפספסים הזדמנות אדירה. כשאנחנו מדברים על רשת חברתית אנחנו מתכוונים בעיקר ללינקדאין, רשת שכל המטרה שלה היא לשדך בין אנשים שמחפשים עבודה לחברות שמגייסות. אז אם אתם מחפשים עבודה כמפתחי Java אנחנו בהחלט ממליצים לכם לפתוח פרופיל מקצועי בלינקדאין, לשייך את עצמכם לקטגוריה המתאימה ולהתחיל לקבל פניות.

 

 

נעזרים בפייסבוק

אנחנו מציעים לכם לא לזלזל בכוחו של הפייסבוק הישן והטוב. נכון, כיום יש פלטפורמות חדשות ומעודכנות יותר ועם זאת, הפייסבוק עדיין נשאר הפנים שלנו. באמצעות הפייסבוק אתם יכולים לספק למגייסים שלכם הצצה לאני האמיתי שלכם, בלי מסכות ובלי הצגות. האמינו לנו, כיום כל המגייסים נכנסים לפייסבוק הפרטי של המועמד על מנת לראות עם מי יש להם עסק. השקיעו בדף הפייסבוק שלכם, העלו פוסטים על כך שאתם מחפשים עבודה, העלו פוסטים שעוסקים גם בתחום ה- Java, זה ירשים מאד את המגייסים וסביר להניח שהם יפנו אליכם.

משתמשים בקשרים אישיים

אתם לא מבינים כמה כוח יש לקשרים שלכם, לפעמים זה יותר חשוב מהיכולת המקצועית שלכם. חברות הייטק תמיד יעדיפו לגייס מועמדים שהם מכירים, או כאלה שהם קיבלו עליהם המלצה ממקור ראשון שעובד אצלן. לכן, אם אתם כבר נמצאים בהייטק אנחנו ממליצים לכם לנצל כל קשר שאתם יכולים על מנת להתקבל לחברה כמפתי Java. אם אתם הולכים לקראת הג'וב הראשון שלכם בתחום, אל תתביישו להציף את זה בכל מקום שאליו אתם הולכים, אתם לא יודעים על איזו אוזן הסיפור שלכם ייפול.

השקיעו בקורות החיים

אם אתם רוצים למקסם את הסיכוי שלכם להתקבל לג'וב הבא, אנחנו ממליצים לכם להשקיע בקורות החיים. קורות החיים שתגישו הם הפנים שלכם, מגייס מקצועי עם ניסיון מיד יוכל להבין אם יש לו פה עסק עם מועמד רציני או לא. קורות החיים שלכם צריכים להיות מסודרים, מובנים ולא פחות חשוב מזה, קצרים. יש למועמדים נטייה לחשוב שככל שקורות החיים יהיו ארוכים יותר כך הם ירשימו יותר. המגייסים מקבלים עשרות אלפי קורות חיים, אל תעמיסו עליהם יותר מידי מידע כי הם פשוט לא יקראו את זה.

לסיכום

אם אתם מחפשים עבודה כמפתחי Java אנחנו ממליצים לכם להיעזר בכל הכלים שהצגנו במאמר זה, כך אתם למעשה ממקסמים את הסיכוי שלכם להתקבל לעבודה ולחלוף על פני המתחרים שלכם לתפקיד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

לעבוד בלי הפסקה

נגישות