נעים להכיר: חברת Brainnu הולכת ללמד אתכם איך לבצע מיתוג מעסיק מנצח

שוק התעסוקה התחרותי של היום מחייב את החברות השונות לשנות דיסקט ולפעול אחרת על מנת למצב את המוניטין שלהן בשוק. במאמר הבא נסביר מה זה מיתוג מעסיק, איך הוא יכול לתרום לחברה שלכם ונכיר לכם את Brainnu שתשמח לעזור לכם בתהליך.

הכירו את Brainnu

Brainnu היא חברת בוטיק שעוסקת בהליכי מיתוג מעסיק. בהמשך המאמר נפרט מה זה מיתוג מעסיק ולמה זה חשוב לעסק שלכם, אך כעת נרצה לעשות לכם היכרות קצרה עם חברת Brainnu. Brainnu מתמחה במתן פתרונות יצירתיים שיהפכו את העסק שלכם לכזה שכולם רוצים לעבוד בו, חברה יוקרתית בעלת מוניטין חיובי בשוק.

בסופו של דבר תפקידה של Brainnu בתהליך הוא לבדל אתכם מהמתחרים הן מבחינה פנים ארגונית והן מבחינה חוץ ארגונית. אם השינוי לא יתחיל אצלכם פנימה, אין שום סיכוי שהוא יקרום עור וגידים כפלי חוץ. בכל אופן, Brainnu מעניקה מגוון רחב של שירותים לחברות ועסקים, בין השאר כמובן שירות של מיתוג מעסיק, נוכחות דיגיטלית לחברות באונליין, מגוון שירותים לסטרטאפים טכנולוגיים ועוד.

אז מה זה מיתוג מעסיק?

מיתוג מעסיק הוא סוג תהליך במגדיר מחדש את החזון של החברה, את היעד והמטרות שלה ותפקידו למעשה ליצור בידול אל מול המתחרים. כיום, בעידן שבו התחרותיות בשוק התעסוקה היא גבוהה מאד, זה כבר לא מספיק לעשות הפי האוויר למועסקים על מנת לשמר אותם. זה כמובן גם לא מספיק על מנת שמועמדים פוטנציאליים יכירו אתכם וירצו לעבוד אצלכם. כאן בדיוק נכנס התהליך של מיתוג המעסיק, שמטרתו להגדיר מחדש את המוניטין של החברה ולהפוך אותו לכזה שיסייע לכם הן בשימור מוסקים קיימים והן בגיוס מועסקים פוטנציאליים.

 

 

למה כדאי לקבל ליווי מקצועי בתחום מיתוג המעסיק?

אז אם המטרה שלכם כחברה היא אכן לשמר מועסקים קיימים ולמשוך אליכם מועסקים פוטנציאליים, אתם צריכים שתהליך מיתוג המעסיק יצליח. הבינו, מדובר בתהליך ארוך טווח, זה לא קורה בין רגע והאמת היא שהוא דיי מורכב, במיוחד אם אין לכם ניסיון בזה בתור מנהלים. זו בדיוק הסיבה שבגינה אנחנו ממליצים לכם לפנות לחברה מקצועית שתלווה אתכם בתהליך.

חברה מקצועית ומנוסה במיתוג מעסיקים תצמיד לכם גורם מקצועי שיתחיל ראשית בניתוח של העסק שלכם. בסופו של דבר המטרה של איש המקצוע הזה היא אחת, להגדיר איפה אתם נמצאים היום ולאן אתם רוצים להגיע. זה אמנם נשמע פשוט לתכנון, אך מורכב מאד ליישום וזה האתגר שלכם. רק כשתדעו מה המטרות שלכם ואיפה אתם רוצים להיות בתור חברה בעוד X זמן, תוכלו לגזור מזה מגוון רחב של פעולות.

אז איך ממתגים עסק?

יש מגוון רחב של פעולות שאתם יכולים לעשות על מנת למתג את העסק שלכם. מבחינה פנים ארגונית, אתם יכולים למשל לגרום למועסקים שלכם להרגיש יותר מעורבים בקבלת החלטות חשובות לחברה. בנוסף, חשוב שתתנו להם הרגשה שהם משמעותיים וחשובים לחברה, ספקו לה במה להציג את התוצרים שלהם, הראו להם שהם בורג חשוב במערכת.

בנוסף, אנחנו ממליצים לכם לעשות שימוש ברשתות החברתיות, להעלות פוסטים על מה שקורה החברה שלכם, סרטונים וכל פרסום אחר שיגרום למועסקים פוטנציאליים לרצות לעבוד אצלכם.

לסיכום

אם אתם רוצים לבצע מיתוג מעסיק מנצח ולהיות חברה עם מוניטין יוקרתי, כזו שמשמרת מועסקים קיימים ומגייסת מועסקים פוטנציאליים שרוצים לעבוד אצלה, אנחנו ממליצים לכם לפנות ל- Brainnu.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו!

לעבוד בלי הפסקה

נגישות