ספק אינטרנט מעולה לעסקים: הכירו את ITC

עבור עסקים, חיבור האינטרנט איננו מותרות, אלא צורך חיוני. איזה עסק לא עושה בכך שימוש ואפילו שימוש רב מאוד? לכן, כדאי ומומלץ לעסקים לבחור ספק איכותי לשם חיבור לאינטרנט. מה מציעה עבורכם חברת ITC מבחינה זו?

כמה מילים על חשיבות הספק

ראשית, מומלץ לשים לב לחשיבות הספק בהקשר זה. לכאורה, חיבור אינטרנט הוא שרות תשתית פשוט, בדומה לחשמל לעסק. בפועל, לעסקים שונים עשויות להיות דרישות שונות למדי מחיבור זה וחשוב לוודא שהן מקבלות מענה מלא. כמו כן, האינטרנט מהווה כיום אמצעי עזר, שנוטל חלק בפעילויות עסקיות רבות מאוד. חלקן חשובות ביותר, מהסוג שחיוני להגן משיבושים ותקלות. כך שמה שכדאי לחפש, הוא ספק אשר משלב מבחר אפשרויות עם אמינות. כאשר תחפשו ספק itc תהיה למשל כנראה בין החברות שתבדקו. בתור ספק אינטרנט Itc מציעה לא מעט חבילות, עם מבחר מחירים ומהירויות לבחירתכם. אם תבחרו נכון, ספק אינטרנט איכותי יספק לא רק חיבור אינטרנט, אלא גם "ראש שקט" בכל הנוגע לו. זהו דבר חשוב מאוד עבור עסקים, אשר מוצאים את עצמם עסוקים תדיר, באינספור מנהלות ופרטים טכניים מסרבלים.

כמה מילים על החברה

במבט כללי, חברת ITC מציעה מעטפת של שירותי תקשורת לעסקים, "מקצה לקצה". אלה כוללים שירותי ספק אינטרנט וגם שרות תשתית לחיבור לאינטרנט, שירותים מנוהלים לקישוריות אינטרנט ושירותים עבור רשת פרטית בין סניפי העסק. ספק אינטרנט Itc פעיל בתחום התקשורת משנת 2014, עם שירותים לעסקים וגם למשתמשי אינטרנט פרטיים. החברה מעסיקה אנשי מקצוע מנוסים, עם רקע מחברות תקשורת מקומיות בולטות בארץ. הניסיון וגם ההיצע שלה, מכוונים במידה רבה לעסקים, כך שהם מגיעים גם בסטנדרט הגבוה שעסקים רגילים אליו.

מגוון השירותים של ITC

ITC מציעה לעסקים שילוב של שירותי תקשורת וכמה שירותים משלימים. השירותים כוללים בין השאר:

 

 

פרימיום Wi-Fi לעסקים

שרות עזר, להקמת רשת אלחוטית בעסק. זו תהיה רשת WiFi מהירה, בטוחה ואיכותית, כאשר ITC תספק לכם ליווי צמוד בכל השלבים – שלב תכנון התשתית האלחוטית, התקנת הרשת בפועל ולבסוף תמיכה בשימוש השוטף ברשת זו. רשת כזו שימושית מאוד כמובן בעסקים מודרניים והיא למעשה סטנדרטית ברבים מהם. הרשת האלחוטית מאפשרת לחבר עובדים וגם אורחים שמגיעים לעסק, מכל מקום ומכל מכשיר. כך מתקבלת גמישות תפעולית, שימושית ביותר. היא אף מאפשרת להשיג לידים, באמצעות דף נחיתה מבוסס WiFi.

IPVPN

חברת ITC מציעה לעסקים גם רשת פרטית וירטואלית או Virtual Private Network, לאבטחת התקשורת. כיום, עם האיומים הרבים ברשת האינטרנט, יש לכך חשיבות ניכרת. VPN מבוסס על הצפנה ובכך, הוא מסבך שימוש במידע שלכם, במידה והוא ייגנב על ידי ציתות לתקשורת. ההצפנה היא מנגנון מורכב ברמה הטכנית, אך חשוב להדגיש, שהשימוש בו פשוט ביותר.

שירות כתובת IP קבועה

שרות שימוש בכתובת IP קבועה או "סטטית". שרות זה, עשוי להידרש לכם במצבים שונים. למשל, כאשר אתם צריכים להוסיף נתב לרשת, לשתף מדפסת רשת או לשלוט מרחוק על מצלמת אבטחה בעסק.

תמיכה טכנית

את כל השירותים האלה, משלים עוד סוג שירותים חשוב ביותר – התמיכה הטכנית המקצועית. התמיכה זמינה מ-ITC עבור לקוחותיה שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה. מחד, שרות האינטרנט היציב יספק לכם קישוריות אינטרנט קבועה באופן שוטף. מאידך, התמיכה תסייע בכל מצב חריג, תקלה, סיבוך טכני וכדומה.

לסיכום

לעסקים אשר רוצים להבטיח שהם עובדים עם אינטרנט איכותי, כדאי לבחור בספק מעולה. לכן, כדאי לנסות את ITC.

נגישות