עושים רילוקיישן לארצות הברית? כך תוציאו ויזה בקלות!

החלטה לגבי רילוקיישן במסגרת העבודה לארה"ב היא החלטה בעלת משמעויות רבות. בין אם מדובר ברילוקיישן קצר למשך שנה אחת או ברילוקיישן לתקופה ארוכה, צריך להיערך לכך באמצעות הליכים בירוקרטיים, כאשר התהליך המרכזי הוא כמובן הנפקה של ויזה. על מנת שתוכלו להוציא ויזה בקלות, אפשר ואף רצוי ליצור קשר עם חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום, כל זאת מתוך מטרה להוביל לקיצור תהליכים וכן קבלת ליווי מקצועי שיניב לכם את השקט הנפשי כי תוכלו  לטוס במועד, ללא עיכובים מיותרים ועם אפשרות לפתיחה של דף חדש בעקבות מעבר לעבודה בארץ האפשרויות הבלתי מוגברות – ארצות הברית.

ליווי מקצועי להוצאת ויזה לארה"ב – כל מה שצריך לדעת

במידה ואתם לא אזרחי ארה"ב או מחזיקים בדרכון זר, אתם נדרשים לפנות לשגרירות ארה"ב לטובת קבלת ויזה. נהוג לסווג את הויזות לסוגים שונים, כאשר הויזה הזו (בניגוד לויזת תייר) מאפשרת לכם להאריך את זמן השהות וכן לעבוד באופן חוקי במדינה. שימו לב כי הרשויות בארה"ב נוקטות ביד קשה מאוד אל מול מהגרים שעובדים במדינה באופן לא חוקי, ועל כן עוד לפני שאתם מזמינים כרטיסי טיסה, צריך לדאוג לביצוע של תהליך הוצאת הויזה בליווי מקצועי מצד חברה המתמחה בתחום. באתר Liberty usa תוכלו לקבל את כל המידע על התהליך ועל היתרונות של הליווי הניתן על ידי צוות מקצועי, בייחוד על רקע העובדה כי מדובר בחברה מנוסה אשר הצליחה לסייע לאלפי ישראלים לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר.

על מנת לעבוד בארה"ב באופן חוקי אתם צריכים להגיש בקשה דרך האתר לבקשת ויזה מסוג 1B-H המיועדת בעבור בעלי מקצוע, כאשר תוקף הויזה הזו הוא למשך של כ-3 שנים. ויזה נוספת לעבודה בארה"ב היא ויזה מסוג 2B-H המיועדת בעבור עובדים לא מקצועיים. שימו לב כי במידה ואתם עתידים לנסוע ביחד עם בני המשפחה, אתם צריכים  להוציא בעבורם ויזה 4-H שתוקפה הוא למשך כל תקופת העבודה שלכם, אולם הם אינם יכולים לעבוד באופן  חוקי. הליווי המקצועי של חברת ליברטי מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם לבצע את התהליך באופן יעיל ועם שימת דגש על ליווי אישי, החל משלב מילוי השאלון הכולל מעל ל-200 שאלות באנגלית ועד לתיאום של ראיון בשגרירות. במקרים דחופים, ניתן לפנות לנציגי השירות לטובת הליך מזורז.

 

 

מדוע הליווי הוא חיוני?

לאור הביקוש הגבוה לעבודה בארה"ב מצד ישראלים, שגרירות ארה"ב בתל אביב ובירושלים מתמודדת עם עומסים כבדים. בנוסף, לאור העובדה כי תהליך של חיפוש עבודה מעבר לים מצריך מכם לא מעט זמן ומאמץ, קבלת הליווי המקצועי הניתן על ידי צוות בעל ניסיון של שנים רבות מאפשר לכם להתמקד בתהליך איתור העבודה וההכנה לקראת המעבר, במקום לחשוש מפני דחייה בקבלת הויזה, כאשר תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה בשל ניסיון עשיר של למעלה מ-10 שנים בתחום של הנפקת ויזות לישראלים, כולל ויזות לטובת רילוקיישן.

לא מזמינים כרטיס טיסה לפני שמנפיקים ויזה

החלום בדמות עבודה בארה"ב מבוסס בין היתר על היכולת שלכם להוציא את הויזה בזמן, ולבצע את כל התהליכים הכוללים בין היתר את מילוי השאלון ותשלום אגרה בגובה של כ-160 דולר, לצד ראיון המתבצע בשפה האנגלית או העברית בשגרירות ארה"ב כאן בישראל. הכנה מוקדמת המתבצעת על ידי הצוות המקצועי של חברת ליברטי תאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם משלימים את התהליך הזה על הצד הטוב ביותר, ומיד לאחר קבלת הויזה להזמין כרטיס טיסה בכיוון אחד.

לסיכום

מעבר לעבודה בארה"ב מחייב את אזרחי ישראל להנפיק ויזה בשגרירות. החדשות הטובות הן שבאמצעות חברת ליברטי ניתן לבצע את התהליך בליווי מקצועי לכל אורך שלבי התהליך, כל זאת מתוך מטרה להימנע מעיכובים מיותרים שימנעו מכם מלהגשים את החלום בדמות רילוקיישן לארה"ב. לקבלת מידע נוסף אודות השירות, זה הזמן להיכנס לאתר, להשאיר פרטים ונציג ישוב אליכם בהקדם.

נגישות